Jdi na obsah Jdi na menu
 


Tady můžeme diskutovat

15. 8. 2007

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

zápas

(Rokytnice, 3. 10. 2010 11:42)

tak co jste tam včera předvedli po zápase to se neděje ani ve 4.třídě. obzvláště ten idiot s číslem 13 a manželka p. Vyletěla... klobouk dolů :D

Posílení

(Jednatel TJ Vladislav, 30. 9. 2010 18:12)

Dnes se nam podarilo dotahnout do zdarneho konce hostovani J. Slabeho( postem utocnika) do konce podzimu. na hostovani odesli do Pysela hraci Peroutka Jan a Farkas Jan.

Starší žáci: TJ Vladislav - Sokol Želetava 2:2

(Karel Horký, 30. 9. 2010 9:16)

Sestava: Veleba - Česnek, Strouha, Augustin, Dvořák – Horký, Babuněk Michal, Nevoral, Hort – Babuněk Martin, Martinovský (hokejově střídal Šebesta).

V dohrávaném utkání 1. kola jsme přivítali na našem hřišti dosud neporažené mužstvo Sokola Želetavy. Utkání se hrálo za stálého deště na mokrém terénu. Z naší sestavy nám chyběl Havlík a Maule, oba se na utkání bez omluvy nedostavili. V základní sestavě tak poprvé nastoupil Martin Babuněk, na střídání jsme měli pouze Šebestu.
Od začátku utkání se hrál vyrovnaný zápas a vůbec nebylo poznat, že soupeř je o několik příček výše. Přesto jsme inkasovali jako první, když se střela hostujícího hráče sklouzla po mokré trávě a skončila v naší brance. Naše snaha však nepolevila a za dvě minuty po inkasované brance po centru Česneka vyrovnal na 1:1 Nevoral. Poté jsme měli ještě několik střeleckých pokusů, vše však zlikvidoval hostující brankář. Hosté hráli tvrdě a inkasovali za to žluté karty.
Do druhé půle jsme vstoupili s cílem pokračovat v dobrém výkonu z prvního poločasu. Náš výkon se však ještě zlepšil a hosty jsme na naši polovinu pouštěli jen sporadicky. Výsledkem naší snahy byla spousta rohových kopů a také nebezpečné trestné kopy – Česnek nastřelil břevno a Horký mířil těsně vedle. Výsledkem naší aktivity pak byla branka ve 24. minutě, kterou vstřelil opět Nevoral. Po této brance nás hosté přece jenom zatlačili a podařilo se jim ve 28. minutě vyrovnat. Poté měli ještě jednu šanci a již jistému gólu zabránil stoper Strouha. Zápas tak skončil remízou 2:2.

V tomto zápase podali všichni hráči velmi dobrý bojovný výkon. Většinu zápasu jsme kontrolovali hru, hosté těžili z individuálních výkonů některých hráčů. Za naši aktivitu jsme si možná zasloužili vyhrát, na druhé straně jsme mohli v závěru ztratit i remízu. Proto je konečná dělba bodů spravedlivá.

Starší žáci: Třebenice - TJ Vladislav

(Karel Horký, 21. 9. 2010 17:39)

Sestava: Veleba - Česnek, Strouha, Augustin, Havlík - Horký, Dvořák, Babuněk Michal, Hort - Martinovský, Nevoral (hokejově střídali Maule a Babuněk Martin)

Proti Třebenicím jsme nastoupili v kompletní sestavě a začátek utkání se nám vydařil. Již ve 2. minutě vstřelil po samostatném úniku úvodní gól utkání Nevoral. Ihned po rozehrání však domácí získali výhodu trestného kopu a střelou pod břevno vyrovnali na 1:1. V 6. minutě vybojoval ztracený míč Michal Babuněk, přihrál ho Nevoralovi a ten po kličce brankáři vstřelil do prázné branky svůj druhý gól. Nadále jsme měli mírnou převahu a ve 20. minutě po rozehraném rohovém kopu dorazil míč do sítě domácích Michal Babuněk a zvýšil naše vedení na 3:1. Poté jsme však podlehli pocitu, že se nic nemůže stát a domácí nás za to potrestali dvěma brankami a vyrovnali na 3:3. Po obdržené třetí brance musel pro zranění nohy odstoupit brankář Veleba, v brance jej nahradil Havlík a z lavičky nastoupil Maule.
Druhá půle se nám moc nevydařila, domácí byli aktivnější. Přesto jsme šli v 18. minutě opět do vedení po krásné střele Nevorala, který tím dosáhl hattricku. A za chvíli mohlo být rozhodnuto, Michal Babuněk však střelou z dálky jen orazítkoval tyč. Vedení jsme dlouho neudrželi, protože domácí po rychlém protiútoku dokázali ve 21. minutě vyrovnat na 4:4. Do konce utkání jsme se pak jen bránili, domácí nevyužili několik šancí.
I když jsme v utkání ani jednou neprohrávali,tak vzhledem k několika šancím domácích v závěru zápasu je bod úspěchem.
Příští zápas hrajeme doma proti Novým Syrovicím.

Starší žáci: TJ Vladislav - FC Čáslavice Sádek 4:1

(Karel Horký, 13. 9. 2010 18:43)

Sestava: Veleba - Česnek, Strouha, Augustin, Havlík - Horký, Dvořák, Babuněk Michal, Hort - Maule,Martinovský (hokejově střídali Babuněk Martin a Otrubová)

Ve druhém domácím utkání jsme přivítali mužstvo Čáslavic, proti kterému jsme chtěli napravit špatný dojem z minulého zápasu. V prvním poločase se nám to však moc nedařilo. Hra byla od začátku vyrovnaná a vyznačovala se spoustou nepřesnch přihrávek. Přesto se nám podařilo vstřelit první gól, když si v deváté minutě centr Horkého srazil hostující obránce do vlastní sítě. Poté jsem si vytvořili další dvě šance - Mauleho slabou střelu však hostující brankář bez problémů chytil a Dvořákovu střelu zastavilo břevno. Po těchto šancích jsme přestali být aktivní, hráli jsme absolutně bez pohybu. Hosté nás začali přehrávat a pět minut před koncem poločasu po naší chybě v obraně dokonce vyrovnali.
Po důrazné domluvě o přestávce jsem konečně začali hrát aktivní fotbal. Výsledkem bylo několik šancí včetně nebezpečné hlavičky nejmenšího hráče na hřišti Mauleho. Ujala se však až dorážka Michala Babuňka v 6. minutě. Hosty jsme jasně přehrávali a prakticky jsme je vůbec nepustili k naší brance. Ve 22. minutě se prosadil Martinovský a dvě minuty před koncem svou druhou brankou upravil na konečných 4:1 Michal Babuněk.
Ve druhém poločase jsme podali velmi dobrý výkon, protože hráči pochopili, že bez pohybu se opravdu hrát nedá.
Příští zápas sehrajeme na hřišti v Třebenicích.

Starší žáci: TJ Třebelovice - TJ Vladislav 6:2

(Karel Horký, 9. 9. 2010 22:03)

Sestava: Veleba - Česnek, Strouha, Augustin, Dvořák - Horký, Nevoral, Babuněk Michal, Hort - Martinovský, Maule (hokejově střídali Babuněk Martin a Šebesta)

Další mistrovské utkání jsme sehráli v dalekých Třebelovicích. Ze základní sestavy chyběl Havlík, naopak poprvé se na zápas dostavil Erik Šebesta. Již od první minuty jsme se dostali pod tlak domácích a ve třetí minutě jsme inkasovali branku z trestného kopu. V desáté minutě jsme předvedli jednu z mála hezkých akcí a po centru Horkého dorazil míč do branky domácích Nevoral. Radost z vyrovnání však netrvala dlouho, protože za dalších deset minut se domácím podařilo vstřelit dva góly a dostali se do vedení 3:1. Do konce poločasu se pak hra vyrovnala a nám se nepodařilo využít dvou slibných šancí.
Do druhé půle jsme nastoupili se změněnou sestavou a do útoku se přesunul Česnek. Tomu se hned ve druhé minutě podařilo hlavičkou snížit vedení domácích. Naše hra ožila, ale bohužel ne na dlouho. Po našich chybách jsme od 19. do 22. minuty inkasovali dvě branky a zápas byl rozhodnut. Dalších několik šancí domácích zlikvidoval dobře chytající brankář Veleba. A když naši vyloženou šanci nevyužil Michal Babuněk, domácí pak před koncem zápasu zvýšili svoje vedení na konečných 6:2.
Tento zápas se nám moc nevydařil. Naši hru brzdilo velké množství nepřesných přihrávek a také vázla organizace hry.
Příští zápas sehrajeme doma proti Čáslavicím a doufám, že podáme podstatně lepší výkon.

možnost pronájmu v zimních měsících

(Fotbal Jevišovice, 8. 9. 2010 8:15)

Akce k pronájmu umělky na období od 1.1.2011 do 30.3.2011.
Tato akce je časově omezena do 31.12.2010. Při závazné objednávce zápasů v tomto období od 1.1.2011 do 30.3.2011 Vám budou účtovány tyto ceny pronájmu na zápasy hrané v pátek, sobotu a neděli takto:
Pro mužstva mužů, dorostu :
a) při rezervaci 5 zápasů pro Váš oddíl:
- pět zápasů dle ceníku + 10% sleva na každý zápas + 6 zápas zdarma
b) při rezervaci 10 zápasů pro Váš oddíl:
- deset zápasů dle ceníku +20% sleva na každý zápas + 11 a 12 zápas zdarma
Pro mužstva žáků, přípravek a žen:
Na veškeré víkendové zápasy těchto kategorií bude účtována 50% sleva na každý zamluvený zápas od základní ceny dle platného ceníku.

Zápasy hrané v týdnu od Po - Čt:
Cena bude snížena o 40% pro všechny věkové kategorie. Tyto zápasy se nezapočítávají do 5+1 a 10+2 o víkendech.
Dále je v platnosti akce na zápasy, které si zamluvíte na podzim 2010. Tyto akce se nedají spojovat. Veškeré slevy se vztahují jen na oddíly, co si zápasy objednají. Soupeř bude platit cenu dle platného ceníku. Je proto výhodné si tyto zápasy rezervovat pro Váš oddíl a snížit si tak náklady na zimní pronájem umělky. Tato akce končí 31.12.2010.

Veškeré objednávky posílejte na Mach.11@seznam.cz . Po obdržení objednávky Vás budu kontaktovat a zamluvené termíny Vám potvrdím nebo nabídnu náhradní volné termíny.
NEČEKEJTE NA ZIMU, PROTOŽE UŽ TEĎ JE HODNĚ TERMÍNŮ ZAMLUVENÝCH.
Kontakt:
zdeněk Macháček
774533992
e-mail:mach.11@seznam.cz
Prosím o zaslání Vašeho kontaktu z důvodu pravidelné posílání akcí na umělce v Jevišovicích.
Dále je možné si přihlásit do zimních turnajů podle soutěže,kterou hrajete.Více se dozvíte na www.fotbaljevisovice.wz.cz
S pozdravem
Zdeněk Macháček

futsalmhzzf

(milos, 31. 8. 2010 19:02)

Dobrý den,
rádi bychom Vás pozvali na aktiv družstev okresního přeboru ve futsalu pro ročník 2010/2011 okresu Třebíč.
Tento aktiv se uskuteční 29.září 2010 od 18.00 hodin v salónku restaurace Fantazie (DON).
Prosíme o potvrzení účasti alespoň jednoho zástupce z každého družstva a to na email:
milosfranc3@seznam.cz ,futsal.trebic@seznam.cz.
Zároveň bychom Vás požádali,pokuď máte zájem sestavit tým a hrát s námi,zašlete mi prosím kontakt,ať Vás můžeme kontaktovat nebo se dostavte na aktiv.
Podrobnosti k futsalu mohu zaslat
Děkujeme


S pozdravem Miloš Franc,Třebíč

Kontak

(Baron, 30. 8. 2010 22:02)

Zdravím, nějak mi na těchto stránkách chybí kontakt, měl bych pro Vás nabídku ohledně úpravy těchto stránek.

baroon@email.cz

Starší žáci: TJ VLADISLAV - SOKOL VÝČAPY 6:3

(Karel Horký, 30. 8. 2010 21:00)

Sestava: Veleba - Česnek, Strouha, Augustin, Havlík - Horký, Dvořák, Babuněk Michal, Hort - Nevoral, Martinovský (hokejově střídali Maule a Babuněk Martin.

Ve druhém mistrovském utkání přivítali žáci na domácím hřišti mužstvo Sokola Výčapy. Oproti minulému zápasu jsme nastoupili v kompletní sestavě a již v první minutě se v šanci objevil Nevoral, jeho střela však skončila na tyči. V 5. minutě zahrávali hosté trestný kop a po tečované střele se ujali vedení, Po obdržené brance jsme získali mírnou převahu a za několik minut po indivikduální akci vyrovnal Nevoral. Poté jsme nastřelili tyč (Martinovský po rozehraném trestném kopu) a následně spojnici břevna a tyče (Česnek z přímého kopu). Naše snaha byla v 19. minutě korunována druhým gólem, když Michal Babuněk střelou z velkého vápna přehodil hostujícího brankáře.
Druhou půli jsme zahájili opět aktivně a již v 1. minutě po nejkrásnější akci celého utkání skóroval Hort. Další naši branku vstřelil Dvořák, který po kličce brankáři střílel do prázdné branky. A ve 14. minutě využil chybné rozehrávky hostů Nevoral a zvýšil již na 5:1. Po tomto gólu jsme však nepochopitelně přestali hrát aktivně a přenechali jsme iniciativu hostům. Ti toho dokázali využít a snížili až na 5:3, další šance naštěstí pro nás již nevyužili. Poslední branku utkání tak vstřelil Martinovský a tím stanovil konečné skóre 6:3.
První domácí zápas se nám vydařil, všichni podali oproti minulému zápasu zlepšený výkon. Škoda jen herního výpadku v druhé půli.:-)

(Johny Vejvrtka, 29. 8. 2010 13:59)

Já měl za to že horší fotbal jak ve Vladislavi se v současné době nikde nehraje ale pak jsem změnil názor když jsem ve středu viděl Spartu proti Žilině

dohrávka 1. kola

(Seky, 18. 8. 2010 21:37)

VLADISLAV - MYSLIBOŘICE 3:3
Góly: Vaněk 2 (2x PK), Paločko - J. Horák, Papoušek, Svoboda.
Rozhodčí: Kovář. Poločas: 1:2. Diváci:100. ŽK: 1:4. ČK: 1:1 (Martének - J. Horák).
Vladislav: P. Otruba ml. - Martének, Nováček, P. Otruba st. (46. Knotek), L. Slavík - Sekerka (65. Z. Slavík), Paločko, Krátký, P. Vyletěl - Hrůza, Vaněk.

Re: dohrávka 1. kola

(grygi, 19. 8. 2010 8:47)

že by pan Vaněk dal gól, dokonce 2 góly?? Nevídané:))

grigi

(Seky , 19. 8. 2010 17:33)

Tak dvě pentle, ale dva góly dlouho nedal ;)

Re: Re: dohrávka 1. kola

(alda, 19. 8. 2010 19:40)

grygec skoro to kopl líp než ty! :-D

Vladislav-Myslibořice

(Veedoucí mužstva, 12. 8. 2010 19:09)

Vladislav – Myslibořice (18. 8. 2010 v 17:30 hod, původní dohodnutý termín 28. 10. 2010 neschválen)

muck

(Wilda, 2. 8. 2010 22:33)

hele poslouchej,vystydni,povol :) my to šetříme až na mistráky :)

Vladislav - Lipník

(info???, 26. 7. 2010 20:33)

Nějaké bližší info o další přípravě na novou sezonu??? Dělejte s tím prosím vás něco!!!!

...

(fans, 12. 7. 2010 20:03)

Jak to vypadá s kádrem na novou sezonu - odchody vs. příchody??? Bohužel tento web nepatří mezi zrovna pravidelně aktualizované:-( Zkuste s tím prosím něco udělat - fotbal se hraje pro fanoušky a těch Vladislav měla vždycky hodně!!!

ajajaj.....

(o Léo Sangasero z Rio de Janero, 23. 6. 2010 13:22)

Chlapi a dámy a všichni,kdo do fotbalu nějakou dobu dělaj. Po dlouhé době jsem zabrouzdal na Vaše stránky(hráč Ždárského klubu)a nestačím se divit co tady probíráte a někteří jak se vzájemně osočujete z úplatkářství. Také jsem něco zaslech o dění v klubu Vladislav, ale nemůžu se stotožnit s tím že jedna bába něco povídala a že někdo toho dokáže využít k osočování a urážkám. Každopádně fotbálek nebil nikdy čistej,není a nebude!!!! Ruku na srdce všichni, chováte se a chovalistese všichni ať aktivně či pasivně u fotbálku OK???? Tak je zbytečné si tu prát špinavý prádlo. Jo a týmu Vladislavi přeju hodně zdaru a za rok.Potrápili jste nás fest!!!!!!!


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25

následující »