Branky: ? - Horký 2(1 PK), Nevoral, Martinovský

Sestava: Veleba - Česnek, Strouha, Havlík, Augustin - Horký, Nevoral, Babuněk Mi., Hort - Maule, Martinovský hokejově střídal Babuněk Ma.

Rozhodčí: Vrtal

Diváci: cca 20

První mistrovské utkání sehráli žáci na Borovině proti Fotbalové škole. Pod vedením trenéra Horkého nastoupili hosté pouze s jedním náhradníkem, neboť k probíhajícím prázdninám chyběli další tři hráči a hráčky a to se zejména ve druhém poločase ukázalo jako rozhodující faktor. V prvním poločase se hrálo vyrovnané utkání s šancemi a brankami na obou stranách. Když se po změně stran podařilo Horkému vyrovnat na 4:4 nikdo netušil, že od tohoto okamžiku budou skórovat již jen domácí, protože hosté také díky vedru odešli fyzicky a zápas již jen dohráli.

Další mistrovské utkání tentokrát na domácím hřišti sehrají žáci v neděli proti celku Výčap.