Přehled komentářů

možnost pronájmu v zimních měsících

(Fotbal Jevišovice, 8. 9. 2010 8:15)

Akce k pronájmu umělky na období od 1.1.2011 do 30.3.2011.
Tato akce je časově omezena do 31.12.2010. Při závazné objednávce zápasů v tomto období od 1.1.2011 do 30.3.2011 Vám budou účtovány tyto ceny pronájmu na zápasy hrané v pátek, sobotu a neděli takto:
Pro mužstva mužů, dorostu :
a) při rezervaci 5 zápasů pro Váš oddíl:
- pět zápasů dle ceníku + 10% sleva na každý zápas + 6 zápas zdarma
b) při rezervaci 10 zápasů pro Váš oddíl:
- deset zápasů dle ceníku +20% sleva na každý zápas + 11 a 12 zápas zdarma
Pro mužstva žáků, přípravek a žen:
Na veškeré víkendové zápasy těchto kategorií bude účtována 50% sleva na každý zamluvený zápas od základní ceny dle platného ceníku.

Zápasy hrané v týdnu od Po - Čt:
Cena bude snížena o 40% pro všechny věkové kategorie. Tyto zápasy se nezapočítávají do 5+1 a 10+2 o víkendech.
Dále je v platnosti akce na zápasy, které si zamluvíte na podzim 2010. Tyto akce se nedají spojovat. Veškeré slevy se vztahují jen na oddíly, co si zápasy objednají. Soupeř bude platit cenu dle platného ceníku. Je proto výhodné si tyto zápasy rezervovat pro Váš oddíl a snížit si tak náklady na zimní pronájem umělky. Tato akce končí 31.12.2010.

Veškeré objednávky posílejte na Mach.11@seznam.cz . Po obdržení objednávky Vás budu kontaktovat a zamluvené termíny Vám potvrdím nebo nabídnu náhradní volné termíny.
NEČEKEJTE NA ZIMU, PROTOŽE UŽ TEĎ JE HODNĚ TERMÍNŮ ZAMLUVENÝCH.
Kontakt:
zdeněk Macháček
774533992
e-mail:mach.11@seznam.cz
Prosím o zaslání Vašeho kontaktu z důvodu pravidelné posílání akcí na umělce v Jevišovicích.
Dále je možné si přihlásit do zimních turnajů podle soutěže,kterou hrajete.Více se dozvíte na www.fotbaljevisovice.wz.cz
S pozdravem
Zdeněk Macháček

futsalmhzzf

(milos, 31. 8. 2010 19:02)

Dobrý den,
rádi bychom Vás pozvali na aktiv družstev okresního přeboru ve futsalu pro ročník 2010/2011 okresu Třebíč.
Tento aktiv se uskuteční 29.září 2010 od 18.00 hodin v salónku restaurace Fantazie (DON).
Prosíme o potvrzení účasti alespoň jednoho zástupce z každého družstva a to na email:
milosfranc3@seznam.cz ,futsal.trebic@seznam.cz.
Zároveň bychom Vás požádali,pokuď máte zájem sestavit tým a hrát s námi,zašlete mi prosím kontakt,ať Vás můžeme kontaktovat nebo se dostavte na aktiv.
Podrobnosti k futsalu mohu zaslat
Děkujeme

S pozdravem Miloš Franc,Třebíč

Kontak

(Baron, 30. 8. 2010 22:02)

Zdravím, nějak mi na těchto stránkách chybí kontakt, měl bych pro Vás nabídku ohledně úpravy těchto stránek.

baroon@email.cz

Starší žáci: TJ VLADISLAV - SOKOL VÝČAPY 6:3

(Karel Horký, 30. 8. 2010 21:00)

Sestava: Veleba - Česnek, Strouha, Augustin, Havlík - Horký, Dvořák, Babuněk Michal, Hort - Nevoral, Martinovský (hokejově střídali Maule a Babuněk Martin.

Ve druhém mistrovském utkání přivítali žáci na domácím hřišti mužstvo Sokola Výčapy. Oproti minulému zápasu jsme nastoupili v kompletní sestavě a již v první minutě se v šanci objevil Nevoral, jeho střela však skončila na tyči. V 5. minutě zahrávali hosté trestný kop a po tečované střele se ujali vedení, Po obdržené brance jsme získali mírnou převahu a za několik minut po indivikduální akci vyrovnal Nevoral. Poté jsme nastřelili tyč (Martinovský po rozehraném trestném kopu) a následně spojnici břevna a tyče (Česnek z přímého kopu). Naše snaha byla v 19. minutě korunována druhým gólem, když Michal Babuněk střelou z velkého vápna přehodil hostujícího brankáře.
Druhou půli jsme zahájili opět aktivně a již v 1. minutě po nejkrásnější akci celého utkání skóroval Hort. Další naši branku vstřelil Dvořák, který po kličce brankáři střílel do prázdné branky. A ve 14. minutě využil chybné rozehrávky hostů Nevoral a zvýšil již na 5:1. Po tomto gólu jsme však nepochopitelně přestali hrát aktivně a přenechali jsme iniciativu hostům. Ti toho dokázali využít a snížili až na 5:3, další šance naštěstí pro nás již nevyužili. Poslední branku utkání tak vstřelil Martinovský a tím stanovil konečné skóre 6:3.
První domácí zápas se nám vydařil, všichni podali oproti minulému zápasu zlepšený výkon. Škoda jen herního výpadku v druhé půli.

:-)

(Johny Vejvrtka, 29. 8. 2010 13:59)

Já měl za to že horší fotbal jak ve Vladislavi se v současné době nikde nehraje ale pak jsem změnil názor když jsem ve středu viděl Spartu proti Žilině

dohrávka 1. kola

(Seky, 18. 8. 2010 21:37)

VLADISLAV - MYSLIBOŘICE 3:3
Góly: Vaněk 2 (2x PK), Paločko - J. Horák, Papoušek, Svoboda.
Rozhodčí: Kovář. Poločas: 1:2. Diváci:100. ŽK: 1:4. ČK: 1:1 (Martének - J. Horák).
Vladislav: P. Otruba ml. - Martének, Nováček, P. Otruba st. (46. Knotek), L. Slavík - Sekerka (65. Z. Slavík), Paločko, Krátký, P. Vyletěl - Hrůza, Vaněk.

Re: dohrávka 1. kola

(grygi, 19. 8. 2010 8:47)

že by pan Vaněk dal gól, dokonce 2 góly?? Nevídané:))

grigi

(Seky , 19. 8. 2010 17:33)

Tak dvě pentle, ale dva góly dlouho nedal ;)

Re: Re: dohrávka 1. kola

(alda, 19. 8. 2010 19:40)

grygec skoro to kopl líp než ty! :-D

Vladislav-Myslibořice

(Veedoucí mužstva, 12. 8. 2010 19:09)

Vladislav – Myslibořice (18. 8. 2010 v 17:30 hod, původní dohodnutý termín 28. 10. 2010 neschválen)

muck

(Wilda, 2. 8. 2010 22:33)

hele poslouchej,vystydni,povol :) my to šetříme až na mistráky :)

Vladislav - Lipník

(info???, 26. 7. 2010 20:33)

Nějaké bližší info o další přípravě na novou sezonu??? Dělejte s tím prosím vás něco!!!!

...

(fans, 12. 7. 2010 20:03)

Jak to vypadá s kádrem na novou sezonu - odchody vs. příchody??? Bohužel tento web nepatří mezi zrovna pravidelně aktualizované:-( Zkuste s tím prosím něco udělat - fotbal se hraje pro fanoušky a těch Vladislav měla vždycky hodně!!!

ajajaj.....

(o Léo Sangasero z Rio de Janero, 23. 6. 2010 13:22)

Chlapi a dámy a všichni,kdo do fotbalu nějakou dobu dělaj. Po dlouhé době jsem zabrouzdal na Vaše stránky(hráč Ždárského klubu)a nestačím se divit co tady probíráte a někteří jak se vzájemně osočujete z úplatkářství. Také jsem něco zaslech o dění v klubu Vladislav, ale nemůžu se stotožnit s tím že jedna bába něco povídala a že někdo toho dokáže využít k osočování a urážkám. Každopádně fotbálek nebil nikdy čistej,není a nebude!!!! Ruku na srdce všichni, chováte se a chovalistese všichni ať aktivně či pasivně u fotbálku OK???? Tak je zbytečné si tu prát špinavý prádlo. Jo a týmu Vladislavi přeju hodně zdaru a za rok.Potrápili jste nás fest!!!!!!!

Uplakankum a zavistivcum....

(Fans TJ Vladislav, 17. 6. 2010 19:15)

Opet nechapu ty ubohe nazory tech zavistivcu....zase si myslite, ze to bylo uplacene?jasny, zase nas to stalo stovecku:-)))) Myslite, ze to ti hraci a ti lidi z vedeni maji za potrebi? zkuste vsichni prvne premyslet, a pak sem az vypotit nejakej nazor, ci dotaz a ne totalni sra*ku.ale my to nemame zapotrebi, uhrajeme si to na hristi, a kdyz ne, tak spadneme...je to krasnej pocit, ze nam, vladislavakum zavidi nejaci zamindrakovani lidi, co se navic ani neumi podepsat jmenem...:-))tak chlapi z Vladi, preju vam hodne stesti v nedeli a doufam, ze u piva a u klobasy uvidim 3 body a zachranu v soutezi, kterou si zaslouzime hrat.at zije fotbal a TJ Vladislav

RE: kádr

(Peníze, 17. 6. 2010 10:36)

Peníze máte, ale kdo by za takový nuly chtěl hrát!

futsal

(milos, 16. 6. 2010 21:46)

Dobrý den,
rádi bychom Vás pozvali již na 3.ročník okresního přeboru ve futsale.Je to plně registrovaná soutěž(hraje se na reg.průkazy futsalu).Hraje se systémem 4+1 hráčů + náhradníci.Čas je 2x20 minut hrubého času.Tento přebor se hraje vždy v hale v Třebíči formou turnajů a to od konce listopadu do března,tedy v zimním období.V minulých ročnících zvítězila mužstva PHIASCO Třebíč a tým OPATOVA.Vždy obdrželi pohár a medaile.Tyto celky mohly postoupit do krajského přeboru,ale z důvodu velkých finančních nákladů toto odmítli.V současnosti máme 7 mužstev a byli bychom rádi,kdyby se ještě nějaké našla.Tým nemusí tvořit jen fotbalisté,ale i obyčejní kluci starší 15.let,stačí jen utvořit nějakou partu,ideální je 8 až 9 lidí,vymyslet název a zaregistrovat se.Upozorňuji,že je to bezkontaktní sport(hraje se víceméně technicky).Finanční prostředky se pohybují kolem +-5000 kč na sezónu,dle přihlášených mužstev(náklady na halu,delegovaní rozhodčí,atd.) V případě vašeho zájmu,je potřeba se přihlásit co nejdříve a to do ZÁŘÍ,aby se mohla zamluvit hala v Třebíči.